| Strepix a întrebat:

Samsung Galaxy Trend Lite are 4inch,cel putin asa scrie pe site-urile pe care poti comanda, dar sora mea are un telefon care are tot 4inch anume Karbonn A5s si pare ca galaxy trend lite are ecranul mai mare.Mi se pare mie sau are mai mult de 4 inch?

5 răspunsuri:
| diablo2 a răspuns:

Asa ti se pare, daca te uiti observii ca trend lite are aceeasi dimensiune cu s5, note 3 pentru ca sunt in poze, oricum nu iti recomand sa iti cumperi trend lite... mai bine un Allview sau s3 mini.

| Strepix explică (pentru diablo2):

Dar eu am vazut un trend lite la un coleg si m-am si jucat cu el si cand am luat in mana telefonul surorii mele care e tot de 4inch mi s-a parut mai mic.Tu imim recomanzi Evolio Onyx?

| diablo2 a răspuns (pentru Strepix):

Nu Allview E2 Living e bun.

| diablo2 a răspuns (pentru Strepix):

Nu Allview E2 Living e bun. Si s-ar putea sa fie mai mic, dar displayul are aceleasi dimensiuni poate e mai mare carcasa care ar fi un dezavantaj