| Generalgrevious a întrebat:

Buna. Saptamana viitoare vreau sa imi duc telefonul la service, telefonul meu e Samsung S9+ e slabita bateria.

Oare merita sa imi schimb bateria veche cu cea noua chiar daca telefonul meu e aparut de 4 ani, sa raspunda cei care si -au dus telefonul la service si cum comporta bateria cea noua?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca e de 4 ani, deja telefonul tau este batran.

| sierra1 a răspuns:

Tot vechi rămăne. Faci un efort și iei altul, la 4-5 ani, e deja bunic

| Brizbriz a răspuns:

Ia in considerare si faptul ca dupa demontare nici un edge nu v-a mai fi water proof
insa, da, decat efort sa iti iei telefon nou

| RaduRobertRO a răspuns:

Tekefonul e ok, ideea e sa te gandesti daca ei 4 GB de RAM sunt ceea e ai nevoie, daca DA, merita, daca nu, mai bine investesti intr-un telefon cu minim 8 GB de RAM

Răspuns utilizator avertizat