| Madiitza a întrebat:

scuzati categoria dar stiiu ca este cea mai vizitata.
Am un Samsung Galaxy Advance i9070, cand am luat telefonul pe el aveam Android 2.3.6, si prin ajutorul computerului mi-am instalat Android 4.1.2, dar nu sunt asa de multumita si vreau sa ma reintorc la vechiul android. Stiti cum as putea face? o mana de ajutor? big grin :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Treci la setările din fabrică, vezi în telefon, secțiunea Setări telefon.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Android e cel mai prost sistem de operare si mai instabil din punct de vedere al sigurantei

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Din setarile telefonului nu te poti intoarce la 2.3.6.Singura modalitate de a te reintoarce la vechea varianta e sa te duci la un service gsm.Nici macar pe garantie nu ti-l da inapoi, ei decat iti reinstaleaza 4.1.2. Multi se planga cu ultima varianta are mari laguri pe Advance.