| SongHyeRa a întrebat:

se pot face poze cu camera din fata a unui iphone 4? Am inteles ca doar la iphone 4s se poate...

Răspuns Câştigător
| PwNZ a răspuns:

CU orice camera aditionala(aia din fata) se poate face.

4 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Da poti.

| BlueArrow a răspuns:

Cred ca se poate. Ar fii o aiureal daca nu s-ar putea face.

| KinekT a răspuns:

Pai banuiesc ca se poate. nu detin un iphone 4 deci nu iti pot spune mai multe. dar mi se pare aiurea sa faci poze cu camera secundara cand poti face cu camera principala de calitate mai buna.

| baterie777 a răspuns:

Da, se poate, dar ies mult mai bine cu camera din spate. Are o calitate mai buna, iar cu camera din fata pozele vor iesi cu efectul de oglinda.