| Kiwi74 a întrebat:

Buna seara, acum 2 zile mi s-a oprit telefonul dintr-o data, iar cand am vrut sa il pornesc din nou ecranul nu se aprindea dar daca apasa-i pe ecran puteai sa simtii vibratiile ca si cum apasai pe ceva.Am facut cerere la service return de la QuickMobile sa vina dupa el dar astazi cand pregateam coletul am aprins din greseala telefonul si spre surprinderea mea ecranul functiona din nou...Acum intrebarea mea este,sa anulez cererea sau sa trimit telefonul asa? Daca vreau sa o anulez trebuie sa le trimit mail? Tin sa precizez ca dupa ce s-a stins brusc l-am tot oprit si pornit, am scos si bagat inapoi bateria.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu anula, trebuie sa trimiti pentru a putea verifica telefonul ca sa poata depista defectiunea si ti-l va repara si prelungeste garantia!

| iwefgOficiall a răspuns:

Suna la quickmobile si anuleaza.

| Adiav a răspuns:

Salut si eu am avut problema cu un telefon si am luat legatura prin mail, am trimis mail la help@service-return.com, mi s-a rezolvat problema destul de repede