| Italiancaaaa a întrebat:

Buna seara am o mica problema

mi-am cumparat un telefon mana a 2. de la cineva si mi-a mers cand l-am cumparat iar dupa ce i-am dat resetare fabrica aparea doar pe ecran Huawei dar numai imi intra in meniu si absolut nimic, vreau va rog frumos un mic ajutor spuneti-mi ce are si cam cat m-ar costa reparatia va rog din suflet si din inima ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie resoftat, de ce l ai resetat daca nu stii?

| Italiancaaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Resoftatu, cat m-ar costa?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Italiancaaaa):

Resoftatul costă undeva spre 200 lei, depinde de zonă, tu de unde esti?

| Italiancaaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Valcea

| iulianolaru99 a răspuns:

Buna,te duci la orice service si ceri sa iti schimbe softul.Nu e o problema grava.Costa in jur de 35 de lei maxim.Si dureaza 30 de min laughing

| iulianolaru99 a răspuns:

Apropo,nu costa 200 de lei laughing))