| Gabyro1992 a întrebat:

Bună seara! Am o nelămurire. Am un S4 Mini si nu imi apare pe Youtube mai mult de 360 p calitate. Ce pot face sa imi apara macar 720p?

Răspuns Câştigător
| manelgucci a răspuns:

Atunci aplicatia de youtube e de vina, stiu ca am patit la fel cu s4 meu, incearca sa faci un downgrade, ceva

6 răspunsuri:
| manelgucci a răspuns:

Salut,problema asta e de cand ai achizitionat telefonul, sau de la ultimul update al aplicatiei de youtube?

| Gabyro1992 explică:

Salut, eu am cumparat telefonul acum aproape 3 luni, si in prima luna stiu ca aveam mai mult de 360p, nu prea verificam rotita sa vad calitatea pentru ca era foarte buna deci e clar ca era la 720p. Da deci de la ultimele updateuri s-a stricat treaba cam imediat ce a trecut o luna de cand mi-am luat telefonul.

| Gabyro1992 explică:

Ce pot să fac? Ajuta-ma te rog

| Zaygon a răspuns:

Nu ai cum sa vezi 720p. Telefonul are o rezolutie de 540 x 960 pixeli. Maxim 480p sau 720p daca si redimensioneaza si esti pe wireless.

| Gabyro1992 explică:

Dar am avut 720p

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu are cum sa iti apara rezolutia hd pe youtube din moment ce telefonul nu are ecran Hd.