| Procopciuc_Laura_2000 a întrebat:

Buna seara, am o problema. Sunt abonata la Vodafone si am vazut azi ca am un cost suplimentar considerabil care e facut din cauza datelor mobile, doresc sa stiu daca pot cere desfasurator pentru internet? Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti solicita asta. Suni la relatii clienti. Dar vezi ca in aplicatia My Vodafone s-a adaugat si istoric al convorbirilor sau datelor mobile. Nu este un istoric prea detaliat. Cred ca dezvoltatorul lucreaza inca la acest serviciu. Cel mai sigur este sa ceri un desfasurator detaliat la Vodafone. Posibil sa platesti suplimentar pentru aceasta solicitare.

1 răspuns:
| bubu12234 a răspuns:

Desigur, poti afla tot ce vrei, dar cred ca cel mai bine sa mergi in locul unde ai facut abonamentul si sa te lamureasca cu monitorul in fata.