| catalinrusu a întrebat:

Buna seara.am primit un telefon Nokia lumia 520 si vad ca nu are semnal nici pe Orange nici vodafone...cum pot rezolva asta? se pot decoda aceste telefoane daca e codat in Orange? multumesc

2 răspunsuri:
| ValiHunT a răspuns:

Da se poate decoda.Te duci la un modem si ceri decodarea telefonului, te costa cam 20-35 de lei.

| catalinrusu explică (pentru ValiHunT):

Multumesc pentru raspuns. Oare de asta sa nu aiba semnal? sau poate o fi pierdut de cineva si l-a blocat? se poate rezolva? merci