| Biencuța_Mihaița_1996 a întrebat:

Ieri am vrut sa dau revenire la setarile din fabrica la un telefon go clever quantum 400 plus si in timp ce se efectua stergea datelor mi-a iesit bateria si s-a stins si apoi cand l-am aprins nu se mai aprindea de la logo unde scrie numele lui si loading iar dupa apornit da nu se mai vede meniul pricipal cu ecranul de pornire dar daca il blochez apare celalalt ecran de blocare si bara daca o trag apare. Ajuta-tima va rog! Dau funda

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Incearca un hard reset.

| itsoft a răspuns:

Dai iar o revenire la setarile din fabrica finca el nu sa finalizat pana la capat.

| Biencuța_Mihaița_1996 explică (pentru itsoft):

Darcate nu i-am dat si la fel nu trece de acea parte cu logoul