| FlorinBarbulescu a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare la voi. Vreau sa-mi cumpar un telefon dar nu stiu ce sa aleg, variantele mele ar fi: Sony Xperia L, Samsung 2 plus si Htc desire 500. as ruga posesorii acestor telefoane sa lase o parere. Multumes anticipat

4 răspunsuri:
| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Eu ti-as recomanda HTC nici decum Samsung 2 plus, HTC desire 500 e mult mai putenernic decat restul dar si mai bun http://bit.ly/1f7jhrh

| FlorinBarbulescu explică (pentru Vasile_Nelu_1985):

Am vazut ca Samsung are ecran amoled si memoria de 8 gb fata de HTC care are 4 si mai ramane cu 1

| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Samsung plus cu siguranta nu are ecram amoled 100%

| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Imi cer scuze in ce priveste dispaly-ul, a fost greseala mea l-am confundat cu altul