| Diadiii a întrebat:

Am si eu o problema la telefonul meu Samsung s6 edge. Am setat o prostie care sa se aprinda ecranul daca apropii palma de display. Nu mai stiu unde am setat.....ma poate ajuta cineva? Este foarte enervant...se aprinde si daca dau din greseala cu mana. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Intrii la,, setari'', la,, accesibilitate'', pe urma la,, dexteritate si interactiune'' si in final la,, pornire usoara ecran'' dezactivezi functia si gata.

3 răspunsuri:
| Diadiii explică:

Am rezolvat de atunci laughing
Nu aveam liniste pana nu nimeream.

| simina96 a răspuns (pentru Diadiii):

Ma bucur ca intr-un final ai reusit laughing Asta a fost invatatura de minte ca in viitor sa nu mai incerci tot felul de functii care mai de care mai tampite laughing

| Diadiii explică (pentru simina96):

Hahahaaa corect!