| Stefan2341 a întrebat:

Buna seara, am si eu un Karbon a 19 (telefon), si am o problema cu DATELE MOBILE, am ales o extraoptiune cu 150 mb bla bla laughing, si nu pot sa activez datele mobile, chiar daca dau pe ele dageaba sad, net pe telefon am da nu mi se activeaza datele mobile adica (3g-ul) ajutati-ma va rog.

4 răspunsuri:
| Fsdalajdljaljdvndnlgd a răspuns:

SETARI > CONEXIUNI > UTILIZRE DATE (aici trebuie sa iti apara o sectiune unde scrie date mobile si sa bifezi casuta). Daca nu merge inseamna ca este problema de retea. Mult succeswinking

| Flaviutz55 a răspuns:

SETARI > CONEXIUNI > UTILIZRE DATE (aici trebuie sa iti apara o sectiune unde scrie date mobile si sa bifezi casuta). Daca nu merge inseamna ca este problema de retea. Mult succeswinking