| trasorv a întrebat:

Bună seara, am un galaxy s5 și nu știu cum să pun "ICE-contacte de urgență" în lista de contacte a telefonului. Când l-am pornit prima data îmi apărea acest grup în capul listei după care din cauza unei setări probabil nu mai apare. Știe cineva cum să fac să apară din nou.. fara să resetez telefonul desigur?

1 răspuns:
| Bogdan_Marius_1997 a răspuns:

Nu stiu sa rezolv problema dar am gasit o alta solutie... Iti poti face contacte favorite sau tinand apasat pe o tasta de apelare ex:5 iti poti seta un contact pe apelare de urgenta, iar cand vei tine apasat 5 va apela acel contact.