| scx a întrebat:

Buna seara, Am un Samsung galaxy s2.I-am dat un restart la setarile din fabrica.Totul e okay dar nu am aplicatia Google Play,pe care o aveam pana acum. Cum as putea sa o gasesc, ca la setari scrie ca e instalata

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Iti apare Market?

| Blamely a răspuns:

Nu îți apare "Android Market" în schimb?
Dacă da, doar conectează-te la internet și deschide-l. Se va actualiza automat si va fi din nou google play.

| scx explică (pentru Blamely):

Merge in rest tot Samsung apps google+ dar daca intru la setari pe acolo zice :,, Gadgetul nu accepta serviciile Google Play, pe care se bazeaza unele aplicatii.