| Ana1329 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S6. In seara asta l-am scapat din mana si nu ii mai merge ecranul. Telefonul functioneaza normal(primesc apeluri, pot vorbi) dar ecranul este negru complet. Ce defectiune are si cam cat ar costa sa il repar? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Display distrus. Este o problema costisitoare, inlocuirea ecranului costa aproape jumatate din valoarea telefonului ( 600 - 1000 de lei )

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dus display-ul. Costa mult. Am un S7 si mi s-au cerut 1000 de lei ca sa-i schimb display-ul.