| ultasu a întrebat:

Buna seara, am un telefon Huawei p8 lite si de ceva timp nu imi mai merge sa se conecteze la wfi, adica nici din hostpot, decat netul de pe cartela imi merge si cand vreau sa intru pe wfi imi spune " nu se poate accesa reteaua " Ce trebuie sa fac FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei,are din fabrica probleme d-astea, intalnite la multe persone.Am vrut si eu sa il cumpar, dar am gasit problema asta, am zis ca e mai bine sa stau deoparte.
Garantie sau Service.Altceva nu ai.

2 răspunsuri:
| Comsa_Marius_1999 a răspuns:

Salut wifi poti sa-l activezi?

| Comsa_Marius_1999 a răspuns:

Este o problema de software sau antena de la wifi este dusa iti recomand sa mergi cu el in service daca inca mai ai garantie.