| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s3 neo caruia i s-a umflat bateria, am mers si am cumparat una noua si acum imi arata ca se incarca, insa nu se incarca. A durat 2 ore sa ajunga la 15%. Care este problema? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JustHelpinAndreii a răspuns:

Ti-as recomanda sa vizitezi un GSM Service. Problema cu asa zisele telefoane "Neo" este ca sunt fabricate din materiale reciclate. Din acest motiv se strica mai repede si au un pret mai putin costisitor.

3 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Incearca alt incarcator si incarca-l la o priza direct in perete nu prin prelungitor big grin

| raluca2711 a răspuns (pentru n1445):

Am incercat alt incarcator, am pus la laptop si niciun rezultat. Incerc acum direct la o priza.Multumesc

| andrutik123 a răspuns:

Uneori nu este problema cu bateria, poate fi si alt component, si eu am s3 Neo, am patit multe cu el. Cel mai bine e sa il duci la un GSM, Si sigur il pot repara.