| iwefgOficiall a întrebat:

Buna seara am un telefon Samsung galaxy trend plus si de ieri a inceput sa se comporte ciudat adica se stingea din cand in cand.
Si azi cand l-am bagat la incarcat nu s-a incarcat am facut un hard reset telefonul merge dar cand l-am bagat sa incerc iar sa il incarc la calculator a bip uit de 2 ori si a scris pe ecran baterie deconectata ati mai patit asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Teo_Daria_1980 a răspuns:

Și eu am pățit fix cu același telefon. Cum ai spus, tot aceleași "fițe" făcea și fostul meu telefon, doar că se mișca singur. Dacă vrei să-l mai pătrezi, du-l la service, sau dacă vrei să nu-l mai utilizezi, poți să-ți iei alt telefon așa cum am făcut eu.

| iwefgOficiall explică (pentru Teo_Daria_1980):

Multumesc de raspuns se pare ca momentan dupa ce l-am bagat de 2 ori la incarcat la calculator merge presupun ca vina o are portul de incarcare sau chipsetul din el!

1 răspuns: