| Viper98 a întrebat:

Buna seara am un telefon Samsung gt-s5260 (star 2) si nu mai vrea sa porneasca ieri l-am incarcat si de dimineata l-am gasit descarcat(stins) am incercat sa-l pornesc si nimic, apoi am incercat sa-l bag la incarcat si degeaba nu da nici un semn de viata ce e de facut? Mai merge sau il duc la reparat?straight face

2 răspunsuri:
| Spector a răspuns:

Pune o hartie la baterie... E posibil sa nu mai faca contact bateria cu senzorii.
Daca nu merge ia alta baterie de acelasi model

| iunita a răspuns:

Buna. am si eu la fel si am patit aceiasi chestie. Trebuie dus la reparat sau daca nu vrei sa.l duci baga`i o hartiuta akl la baterie e posibil k bateria sa nu mai faca atingere. Sper k te.am ajutat :* funda plz love struck