| anonimadinAlba a întrebat:

Anul acesta in vara era stabilit sa-mi cumpar un telefon nou. Avand in vedere faptul ca mi-am spart telefonul actual absolut pe tot ecranul am stabilit sa incerc sa-mi achizitionez in perioada urmatoare unul.
Ce telefon imi recomandati? Eu ma gandeam la un iphone 11 sau 7+ sau probabil un Samsung galaxy s8+? Nu stiu daca merita sa dau atatia bani pentru un iphone 11, cand mi s-a oferit o oferta de Samsung galaxy s8+ la pretul de 800lei.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Isphone nu merita, este mult prea scump si nu are toate facilitatile Samsungului, care de departe il bate.

| Ineys a răspuns:

Samsung. Mai ales daca inainte ai avut Android nu o sa regreti. Trecand la iPhone e posibil sa ramai cu un gust amar.

| anonimadinAlba explică (pentru Ineys):

Inainte am mai avut iPhone, nu asta ar fi o problema

| Alverto a răspuns:

Eu zic sa îl iei s8-ul, e un telefon chiar foarte bun