| FishBoneeee20 a întrebat:

Buna seara, are cineva un Samsung galaxy s7 edge gold defect? m-ar interesa display-ul sa-mi spuneti si pretulwinking multumesc

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Un display nou, gold, s7 edge costa vreo 250 euro. Original nu facatura. cu banii astia daca ai minte iti cumperi un telefon nou, si mai performant eventual decat edge. ca nu poti sa te dai mare cu Samsung e altceva, dar o sa ai un terminal actual si nou. ca sa nu mai spun ca nici acum nu au primit actualizarea la Oreo.

| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, iti recomand sa cumperi Display din magazin/Service cu Autorizatie. Unde iti ofera Garantie, Chiar daca e mai scump, macar stii ca nu o sa-ti iei teapa, nu cumpara de la nimeni, in afara de service-uri!