| benkesoiu a întrebat:

Buna seara as dori sa cumpar un telefon si nu stiu ce sa aeg dintre galaxy s4 si iphone5 imi puteti da un sfat sau daca stiti alte telefoane mai bune plzz(DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Din cele 2, eu ti-l recomand pe al treilea: HTC one.
iphone 5 nu are sanse impotriva la s4.
s4 o sa se compare cu urmatorul iphone(5s sau 6, depinde ce o sa apara).
De ce HTC one si nu s4?
Daca spargi ecranul din greseala, nu dai 1500 lei pe reparatie;
ai materiale mai bune, respectiv aluminiu
Samsung face poze mai clare decat HTC one, doar ziua. Noaptea, HTC e in avantaj
sunetul este exceptional, se aude foarte clar la HTC one
si mai sunt.

2 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

S4 are un design elegant, face cele mai bune poze din toate telefoanele momentului, baterie rezistenta, procesor bun