| Manuel86 a întrebat:

Ce parere aveti de foliile de protectie pentru telefoane Smart Protection?

Răspuns Câştigător
| AlexuuM a răspuns:

Sunt destul de bune, îţi recomand.

9 răspunsuri:
| SkenWell a răspuns:

Mai este si Alien Surface acum conteaza cum ai apucat eu folosesc Alien Surface si e este foarte ok Smart Protection este tot o firma asemanatoare. Doar ca ei au si folii de sticla.

| Manuel86 explică (pentru SkenWell):

Multumesc. Alien Surface protejeaza telefonul doar la zgarieturi, nu si la cazaturi, asta din ce-am inteles de la un angajat al unui service cand am vrut sa pun.

| Catalinjr a răspuns:

Foarte utile, mi-a salvat telefonul cand a picat din mana.

| Manuel86 explică (pentru Catalinjr):

Multumesc mult si ma bucur ca ti-a protejat telefonul!

| Flavius616 a răspuns:

Sunt bune.foarte

| Manuel86 explică (pentru Flavius616):

Multumesc mult.