| octav005 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung galaxy A51?
ESTE un telefon bun? AS vrea sa achizitionez acest telefon. IN momentul de fata detin un galaxy s5.
Merita trecerea la A51?
NU prea ma intereseaza partea de foto-video deoarece am camera dedicata.

11 răspunsuri:
| IonutPetre12 a răspuns:

Da.Merita.Poti sa te interesezi si de cele din seria M, stiu ca au baterie mare.

| ST0P a răspuns:

Este un telefon acceptabil, dar daca tot ai un Galaxy S5, de ce nu continui seria si iti cumperi un S6? Daca te-ai multumit de S5, cred ca un S6 o sa te multumeasca si mai mult. Oricum si A51 ala este ok. Alegerea este a ta, daca as fi in situatia ta as continua cu seria "S" si mi-as lua S6.

| IonutPetre12 a răspuns (pentru ST0P):

Nu prea merita s6 in 2020.mai bine iai ia un s8+ ca s-a ieftinit.Sau un s9+,lfl s-a ieftinit

| octav005 explică (pentru ST0P):

De s6 stiam ca pe fondul de alb, de fapt nu e alb, are niste culori inprastiate. si de fapt vream telefon nou, nu sh

| octav005 explică (pentru IonutPetre12):

Pai si unde il mai gasesti nou acum s8?

| ST0P a răspuns (pentru IonutPetre12):

Iti dai seama ca merita mai mult modelele de la S8 in sus, dar totusi, eu cand i-am raspuns la intrebare m-am gandit si la pret. Ma gandeam sa nu fie prea mare, iar un S6 cred ca merge dupa parerea mea. Eu l-am avut destui de ani S6 si n-am avut nicio problema cu el. Chiar daca suntem in 2020, modelul S6 ramane totusi unul bun, nu atat de bun ca modelele mai noi, dar totusi, merita.
Daca n-ai probleme cu banii, ai putea sa iei in considerare si ideea lui Ionut. In fine, cum am mai spus si mai sus, alegerea este a ta.

| ST0P a răspuns (pentru octav005):

Pe Emag

| ST0P a răspuns (pentru octav005):

Atunci daca vrei un model mai nou si stai bine cu banii cumpara-ti ori S8 ori S9. Daca nu si un Galaxy A81, A90 n-ar fi o idee rea.

| octav005 explică (pentru IonutPetre12):

Pai unde sa se ieftineasca? este 2600 lei. nu doresc sa dau acesti bani pe un telefon. maxim 1400

| IonutPetre12 a răspuns (pentru octav005):

Mergi pe a51 atunci.E foarte bun oricum.

| octav005 explică (pentru IonutPetre12):

Mulțumesc