| ZuZiiii a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele: Samsung Galaxy S4, iPhone 5S, iPhone 5C, BlackBerry Q10 sau Z10, Nokia Lumia 925 si HTC one. Vreau un nou telefon si nu stiu care ar fi mai bun.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Samsung nu e fiabil da probleme si BlackBerry arata cam urat nu se poate numi telefon asa ceva. Nokia cu laudatul firmei m-a facut sa nu ma uit la ea dar Iphone ia julit fata laughing Restul sant telefoane bune dar eu zic sa te uiti la Sony Ericsson aia e firma adevarata nu prea face reclama si asta inseamna ca e firma serioasa deoarece nu minte sa atraga clienti la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTC One

| cookie01 a răspuns:

HTC imi plac cel mai mult. La Samsung are un aspect frumos, dar e din plastic si camera nu e foarte buna, nu are stabilizator. IPhone e rezistent, numai ca are acel stil clasic, de BackBerry sincer nu stiu ce sa zic, iar Nokia are bateria buna, adica tine mult, dar are Windows 8 si nu ma incanta. Acum depinde si de tine, ce anume preferi.

Răspuns utilizator avertizat