| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara

Ce părere aveți despre telefoanele Sony Xperia?

După cum le-am văzut nu arata rău sau ceva, nu comentez, am văzut 2 modele de la Sony Xperia, deci aratau super un model din 2021 și un model din 2022, rama din aluminiu și sticla pe fata și pe spate, mufă jack pentru căști, difuzoare stereo cu suport Dolby Atmos, încărcare wireless display de 120 Hz OLED cu HDR 10+ și amândouă modele erau cu 512 GB și 12 GB RAM.

Modelul din 2021 are procesor Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm)
Octa-core (1x2.84 GHz Cortex-X1 & 3x2.42 GHz Cortex-A78 & 4x1.80 GHz Cortex-A55)
GPU Adreno 660

Și modelul din 2022 are procesor Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm)
Octa-core (1x3.00 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.80 GHz Cortex-A510)
GPU Adreno 730.

Sunt cu Samsung în momentul de fată, dar când le-am luat în mâini mi sa făcut pielea de găină.

Amândouă telefoane sunt făcute și asamblate în țara lor de origine ( JAPONIA )

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

Das, sunt super. Si eu le-am remarcat. Si sunt un utilizator de Samsung de foarte multi ani.
Ma bate gandul sa-mi i-au si eu unul.

| SamsungElectronics explică (pentru helpforyou):

Te înțeleg perfect ce spui, dar sunt foarte scumpe, sunt bestii la camere și la filmarea video.

| helpforyou a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Perfecta dreptate ai. Dar cred ca isi merita pretul. Acu sa vad comparatia cu S23

| SamsungElectronics explică (pentru helpforyou):

Aia este mai importanta treabă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony sunt telefoane, restul sunt rahat. motivele colcaie!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bubico2022):

Alea sunt chinezarii.

Răspuns utilizator avertizat
| SamsungElectronics explică (pentru anonim_4396):

Ai avut tu Sony Xperia, dacă zici că sunt de rahat?

| IceRope a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect! Însă, majoritatea joacă așa cum le cântă reclamele, plătind bani grei pe telefoane "de top" care de fapt sunt pur și simplu de duzină. Să fie și ei trendy și cool, în timp ce urlă foamea în ei ca tigrul în junglă.winking

| IceRope a răspuns:

Xperia este doar pentru cei care își doresc excelență. Un telefon remarcabil. Pentru mine există Xperia, și atât.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IceRope):

Cine a folosit xperia stie ce vorbestewinking eu am avut si Samsung si i phone, nici nu se compara.