| Teodora11 a întrebat:

Bună seara. Cum pot face bani pentru iPhone 11?

Răspuns Câştigător
| CentyLox a răspuns:

Munciind? Daca esti elev/ă du-te si lucreaza part time cateva luni nu strica?‍♂️. Sau vinde-ti un rinichi asa o sa ai si apartament mai mare si o masina daca e sanatos tun?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă tu ești cea din poza, intrebarea e retorică, nu?

| cfrtobias a răspuns (pentru sierra1):

E ruby rose triple x macar dupa google

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

Incă nu ne-a răpuns

| gabicoo a răspuns:

Mergi pe centură!
laughing

| Raducons a răspuns (pentru gabicoo):

Nu fi neserios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place iphone 11 nu stiu ce aveti toti gen cu ultimul model aparut la Apple...
Huawei a fost the king in ultimii ani

| costiceacristian200 a răspuns:

Poți strânge bani de la prieteni sau de la adulți!

| Pelo09 a răspuns:

Interesantă întrebare. cel mai ok mod de a face rost de un IPhone 11 este acela de a avea vechime de peste 5 ani la o rețea telefonică (Orange, Vodafone) și o sa îți facă ei o oferta de 20, 30€ lunar cu un iPhone 11