| adriangabor92 a întrebat:

Cum se poate seta o imagine de fundal pentru telefonul Nokia lumia 635? Unde trebuie sa intru si pe ce tasta trebuie sa apas ca sa pun o imagine de fundal pentru Nokia lumia 635? Va rog frumos sa imi raspundeti.

1 răspuns:
| Popescu_Sofia_2004 a răspuns:

Ai incercat sa descarci imaginea respectivă de pe google? Căci așa ai putea sa te duci in galerie, cauți imaginea, iar mai sus acolo sunt 3punctulete.
Apasă pe ele și undeva pe acolo trebuie sa scrie "Setați fotografia ca"iar după aceea o să îți arate "imagine de fundal"
Sper că te am ajutat