| octav005 a întrebat:

De curand am luat un iphone 4 la o combinatie.

AM incercat sa instalez Facebook si Youtube, dar nu pot pentru ca zice ca trebuie sa fac update la ios 9.

Eu am doar ios 7.

De unde as putea descarca aceste aplicatii pentru ios 7 ce il detin eu?

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu le mai găsești. Chiar ai făcut o „combinație"! Practic, ăla e un telefon mort, nu mai poți instala mai nimic pe el din cauză de sistem de operare învechit.

| octav005 explică (pentru mihai69):

De fapt nu am facut combinatie. am dat niste bani pe el.

| mihai69 a răspuns (pentru octav005):

Păi n-ai scris chiar tu;
„am luat un iphone 4 la o combinatie."?!?

| octav005 explică (pentru mihai69):

Am dat doar 70 lei. merita?

| mihai69 a răspuns (pentru octav005):

Tu ce crezi? Cât crezi că-l mai duce bateria? (ca să nu mai vorbim despre problemele cu programele noi).

| octav005 explică (pentru mihai69):

Sincer bateria tine 3 zile in conditii normale. apeluri, muzica si putin pe net

| mihai69 a răspuns (pentru octav005):

Atunci poate că merită...

| Bogdan70001 a răspuns:

Deci iPhone 4 a intrat in categoria telefoanelor moarte, ca iPhone 2 sau 3, telefoane care nu mai pot fi folosite de zi cu zi

| AndrewR a răspuns:

Facebook, Youtube si celelalte aplicatii isi fac updates de fiecare data, iar la telefoanele mai vechi care il au instalat raman asa, dar telefoanele vechi care nu l au instalat deloc, nu l mai pot instala deoarece nu suporta versiune asa noua.
Spre ex tu ai ios 7 pe telefon iar versiunea aplicatiei este de 9, e clar ca nu o sa mai mearga, aia e.

| octav005 explică (pentru AndrewR):

Atunci il voi folosi ca un mp3 player