| iulik2k90 a întrebat:

Bună seara.
De curând mi-am cumpărat un j6, asta a fost prin august în jur de data de 1 si astazi am avut un mic accident, mi-am scapat telefonul din buzunar, telefon rezistent, bun, ecranul nu este spart, nici macar cu zgarietura, insa mi-a aparut o pata pe ecran in partea stanga, am sters camera si nimic, pe camera nu există urme de zgârieturi. Ceva idei? mersi

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Daca nu iese singura, NU ai cum sa rezolvi problema decat daca schimbi display-ul

| YUKYCHANBOY a răspuns:

Probabil a căzut și când s-a lovit de ecran doar sa apăsat touch-screen ul peste display și atunci... Cred, sau ars câțiva pixeli. Dar nu e sigur, voi mai căuta promit

| iulik2k90 explică (pentru YUKYCHANBOY):

Nu pare a fi pixel