| Dani211 a întrebat:

Buna seara! De o luna tel se deschide sta putin timp si apoi se inchide la loc. L-am restartat din fabrica de 5 ori apoi aceeasi problema persista.
Sa fiu mai explicit:Uneori imi sta cu logo-ul:Samsung Galaxy 50 aprins pana se inchide.
Cred ca bateria este cauza, ce spuneti? Vreau sa aud cat mai multe raspunsuri.

2 răspunsuri:
| RalucaRalu2 a răspuns:

Nu cred ca e bateria de vina. Dacă este în garanție, merg cu el.

| Dani211 explică (pentru RalucaRalu2):

Nu mai este in garantie.Asta am spus si eu sa iau bateria degeaba si dupa sa faca la fel.