| Mariosabin a întrebat:

Bună seara, de vreo săptămână, când mă uit pe telefon se tot deschid pagini pe Chrome, ce să fac?

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Wow, toti bat campii, daca iti pui edge or sa se deschida in edge si e tot aia
esti infectat cu o chestie de reclama, pune un antivirus, scaneaza, in cel mai rau caz da hard reset (cauta pe google, trebuie pornit telefonul de la 0 cu anumite butoane apasate si e o resetare mult mai completa decat aia din setari)

| Adrian5575 a răspuns:

Sterge setarile site-urilor. Iti afiseaza notificari site-urile pentru ca ai dat accept cand ti-au aparut pe ecran.

| wj a răspuns:

Salut!
Dezvolta, in ce context, cand?

| Hahahaihui a răspuns:

Șterge-l și instalează Edge cumetre!? Toată lumea face la fel.