| ClaudiuTicu a întrebat:

Detin un telefon samsunt galaxy a 5 2016 dintr-o data s-a descarcat bateria si am pus repede incarcatorul....si sta asa aprins nu mai functioneaza. Am pus incarcatorul nu se incarca. Ce problema ar avea?

Răspuns Câştigător
| BebiTheKing a răspuns:

Nu stiu sigur dar creca sa supra incalzit placa.Dar il poti baga in rebot ( Buton blocare, cel de volum sus/jos depinde de preferat le incerci pe amandoua si cel de home pe toate 3 odata si sa ii scoti cardul de memorie ca se sterge de pe el.Bafta!

| ClaudiuTicu explică (pentru BebiTheKing):

S-a rezolvat..Multumesc frumos.

| BebiTheKing a răspuns (pentru ClaudiuTicu):

Npk o zi frumoasa

3 răspunsuri:
| andreeutza09 a răspuns:

Ii dau un reset total / cel mai bine il duci la reparat undeva un magazin cu firma telefonului. Si eu am patit cv de genu si chiar daca l-am resetat tot nu a mers. Si am avut noroc ca era in garantie si l-am dus si era defect. Am primit altul noou. La un magazin de reparati mi-a cerut 150 de ron si mi.a zc daca am noroc isi revine singur, daca nu pa-pa telefon