| mrujr a întrebat:

Buna seara doar ce am luat un iphone 4 alb 16 gb neverloked este adus din afara, si am vazut in seara asta ca imi ia aplicatii dupa appstore singur, sau apas cate odata pe o icoana i instra in alta, sau tin apasat 3 sec pentru a muta iconitele si 2 dintre ele se misca mai repede, de la ce o fi? am versiundea 5.0.1 oare de la verisune?

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Daca ti se instaleaza aplicatii singure inseamna ca mai e cineva logat pe acelasi cont din AppStore sau iCLoud. Probabil fostul posesor al telefonului care e acum logat pe alt telefon cu acelasi cont. Orice downloadeaza el este downloadat automat si la tine pentru ca inca telefonul e logat pe contul lui.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Intră în continuare tău de Apple şi nu îţi vă maibdownloada aplicaţii singur, ca fostul proprietar e legat pe alt iphone/ip touch sau ipad, şi orice instalează el ţi-se descarcă şi tie