| Maria_Ana_1985_CXY3 a întrebat:

Eu am un Lenovo k5 si acum am comandat o baterie noua la el deoarece cealalta se descarca prea repede. Dupa ce o las pe aceasta sa se descarce complet cat trebuie sa o las la incarcat? Bateria aceasta era incarcata cand am pus-o in telefon 45%.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

O folosesti normal. Nu se mai fac acele formatari de care stiai tu.

| Adrian_Dobra_2001 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu știam ca cele formatari nu se mai folosesc la telefoanele cu acumulator

| darrio2007 a răspuns (pentru Adrian_Dobra_2001):

Si bateria de la telefon ce e? Legatura de patrunjel? Normal ca e acumulator, că se reancarcă.

| Adrian_Dobra_2001 a răspuns (pentru darrio2007):

In fine nu îmi bat capul cu tine ca se pare ca nici romană nu prea știi dar te pricepi la telefoane ce sa zichee hee

| darrio2007 a răspuns (pentru Adrian_Dobra_2001):

La ce te referi cu limba romana, băietas?

| Adrian_Dobra_2001 a răspuns (pentru darrio2007):

Acel băiețaș are 18 ani.Si eu știu ca se scrie reîncărca nu "reancarca". laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Adrian_Dobra_2001):

Am nepot de varsta lui. Asa ca pentru mine este baietas.

| Adrian_Dobra_2001 a răspuns (pentru darrio2007):

Ce scuza

| darrio2007 a răspuns (pentru Adrian_Dobra_2001):

Mai vrei si alta?

9 răspunsuri:
| Adrian_Dobra_2001 a răspuns:

12 sau 16 ore din câte știu