| StefanescuDaniel a întrebat:

Buna seara! Eu si cu sotia mea am trait in Austria iar acum ne vom muta in Germania. Cele doua intrebari ale noastre ar fi : Care este cea mai buna retea de telefonie mobila de Germania care ofera minute internationale si cat mai multi gb internet la pretul de 10/12/15/maxim 20 de euro? Si care este cel mai bun magazin din Germania gen Emag din Romania pentru a cumpara ultimele modele de smartphone-uri si gadgeturi la preturi bune? Dam funda! Multumim anticipat

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Aici e putin probabil sa stie cineva raspunsul.Va sugerez sa intrebati pe reddit, pe comunitatea cu Romania.Activitatea este mult mai avansata acolo iar experienta oamenilor este diversa. Am vazut ca s-au creat forumuri si pentru romanii din strainatate, pentru mai multe tari.Sigur e si pentru Germania.