| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Îmi puteți spune care este maine dintre a5 2017 sau Allview x4 soul 64gb, dual camera

Răspuns Câştigător
| SkenWell a răspuns:

Nam inteles prea bine intrebare dar eu zic A5 2017 daca vrei neaparat Samsung si nu Allview deoarece A5 2017 este superior lui Allview + ca na este Samsung dar mai sunt si alte telefoane mai ieftin si la fel de bune ca acel A5 : Huawei P10 Lite 2017 Asus Zenfone 3 ZE520KL,am vazut teste pe net iar aceste 2 telefoane Huawei si Asus au castigat vs A5 la putere.

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

X4 Soul

| TheTrooper1 a răspuns (pentru OnePiece):

Te-am văzut peste tot în această categorie și țin să te felicit pentru că le arăți oamenilor telefoane care chiar sunt ok, nu ca restul nepricepuților care stiu doar de Samsung sau Iphone. Keep up the good work! laughing

| OnePiece a răspuns (pentru TheTrooper1):

Mersi mult, frate. Samsungurile sunt bune dar cam overpriced laughing iar iPhone-ul se adreseaza in opinia mea doar celor care lucreaza intr-un ecosistem Apple (cu Mac-uri, iPad-uri, Apple Watch etc.)

| 8k7779kko a răspuns:

Eu iti propun sa te duci pe a5 2017 pentru ca e bun, telefoanele Samsung se clasifica in felul urmator : j3, j5, j7; a3, a5, a7, s5, s6,s7,s8