| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara! La iPhone xr clipurile pe YouTube merg și în full HD? (1080p)
Și apropo as vrea sa îmi iau un iPhone xr dar eu nu am mai folosit IOS, ce ar trebui sa verific când îl cumpăr? Sa nu aibă cont iCloud sau? Face ID și ce mai?
Voi cat ați da pe un iPhone xr la secound? Nou am văzut că costa 2800 pe eMag

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Chiar si pe iphone-uri mult mai vechi merg la 1080p!
Da, mare atentie sa nu aiba icloud. Mai bine iei resigilat de la eMAG sau alte variante similare decat second de la persoane necunoscute.

| anonim_4396 explică (pentru mont):

Daca iau resigilat pot da de unul cu zgârieturi pe display? Mă interesează display ul sa fie impecabil

| anonim_4396 explică (pentru mont):

Chiar și resigilat e 2300 de lei, prezintă zgârieturi fine și pe suprafețe lucioase... Cam aiurea sa dau atâția bani pe un tel cu zgârieturi, am văzut la 1500 care arătau impecabil pe OLX, chestia e că nu știu dacă funcționează perfect, dar am văzut că sunt și cu sataniste bateria 93% la 1500-1800 de lei happy

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Mult mai mari sanse sunt sa fie zgarieturi pe unul ce se declara ca ar arata impecabil pe olx decat la unul ce scrie pe eMAG ca ar avea zgarieturi, care de multe ori sunt abia vizibile.