| aztec123 a întrebat:

Buna Seara.Lui tati nu ii mai merge telefonul si mi-a zis sa ii caut pe net unul nou.Am cautat ceva dar nu sunt inca comvins ce sa ii iau.El nu e in pas cu tehnologia, vrea un telefon normal nu cu tach screen andoid etc. As vrea sa imi dati cateva exemple de telefonane dar sa fie la Vodafone dar sa nu fie abonamentul sau la liber foarte scump. Dau funda pentru cele mai bune raspunsuri

5 răspunsuri:
| iulyrapidistu a răspuns:

Samsung galaxy S

| KatyyLWA a răspuns:

Aici sunt mai multe telefoane: https://www.vodafone.ro/shop/telefoane

Sub "alege abonament cu numar nou" scrie si pretul fara abonament.

Răspuns utilizator avertizat
| DakotaRoyse a răspuns:

Sincer, pe net nu se găseşte mare lucru, mai toate sunt smartphone-uri. Vă recomand să mergeţi la magazine, la reprezentanţele Vodafone, acolo găsiţi mai multe telefoane şi primiţi orice detalii despre abonamente pe care le aveţi nevoie. Oricum, un telefon mai modest cu un abonament modest mai mult de 200-300 de lei e imposibil să coste.

| CrazyM4x a răspuns:

Daca vrei un telefon normal, eu as spune sa mergi pe Nokia. Sunt cele mai rezistente, si utile in acelasi timp. Ii recomand Nokia 6303, c2-01, c3touch and type, sau asa 300-302. Costa putin, si sunt destul de ok.