| Jipa95 a întrebat:

Ma pot porta cu nr meu de telefon vdf ( abonament ) in reteaua telekom telekom? Am inteles ca nu pot, pentru ca daca ma portez in telekom voi plati in continuare contractul de abonament la Vodafone. Este adevarat?
Si chair si asa, se poate sa reziliez un contract cu qbonament vdf? Sunt abonat in reteua lor de mai bine de 6 ani si vazand la ce oferte au alti operatori vreau sa plec din reteaua lor.
Daca cei de la vdf nu vor sa imi rezilieze fontractul din diferite motive unde ar trebui sa apelez?

1 răspuns:
| 1WizKhalifa a răspuns:

Poti sa te portezi in alta retea fara probleme. In legatura cu contractul, v-a trebuii sa platesti o suma pentru ca il inchei inainte de data stabilita.