| Aleluiaaa a întrebat:

Maine o sa primesc Iphone 6, acum avand Iphone 5. Intrebarea mea este urmatoarea: Cum pot sa transfer toate datele de pe telefonul cel vechi (mesaje, poze etc) pe cel nou? Nu vreau sa mi se piarda nicio data din telefon. Mai mult ma intereseaza sa nu pierd mesajele! Prin ICloud vad ca nu se pot salva.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| felixdesign a răspuns:

Faci back-up la tel vechi in itunes...cel mai bine uite aici: http://support.apple.com/en-us/HT2109
Sper sa te ajute.

| amuitat a răspuns:

Conectezi telefonul prin USB la un pc si bagi tot pe un folder apoi din folder in telefonul nou iar la sms ar trebui sa se bage cand bagi cartela