| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Buna seara, Miercurea trecuta am achizitionat un telefon cu abonament de la Caravana Digi Mobil.Telefonul au spus ca o sa-mi vina in 7-14 zile,iar cartela la abonament mi-a dat-o pe loc, spunandu-mi ca o sa activeze in 2 zile, dar nici astazi nu merge sa primesc apel sau sa dau.
A mai patit cineva ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai bagat-o intr-un telefon 3G/4G cu suport pentru benzile Digi.Mobil? Vezi ca au suport online care chiar raspunde la intrebari...