| IceCream02 a întrebat:

Nu stiu daca e categoria buna, dar am o problema cu telefonul. Cand filmez/inregistrez se aude pe filmare un bâzâit destul de tare, iar de cele mai multe ori imaginea e perturbata de niste linii mici mici care fac imaginea sa fie neclara, in special cand filmez ecranul laptopului. Ce poate fi?

1 răspuns:
| iDarkness a răspuns:

Bazaitul nu stiu de la ce este, dar daca filmezi cu telefonul ecranul laptopului acele dungi de care vorbesti sunt pixelii, asta nu e neaparat o problema.