| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Buna seara oameni, de curand mi-am luat un Lumia 520 si am instalat tot conform cerintelor. L-am butonat cat l-am butonat si nu stiu cum mi-au aparut niste dungi negre pe ecran. Nu mai stiu exact ce i-am facut dar au disparut, dar din pacate dupa 2 zile au aparut iar, mentionez ca nu am stat pe telefon/scapat pe jos, absolut nimic ce i-ar fi putut afecta DISPLAy-UL. Intrebarea mea este, stie cineva ce i-as putea face sa dispara dungile fara sa-l duc la reparat, caci nu cred ca are nimic stricat. Seara faina

1 răspuns:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, asa dungi apareau la mine pe ecranul monitorului pc, si cu timpul a trebuit sa schimb monitorul. La tine cred ca trebuie sa-l duci la medic.