| Contnou88 a întrebat:

Bună seara,

Pai sa va zic ce mi s-a întâmplat, activasem luna trecuta opțiunea T4 la telekom pentru date mobile trafic de minute și ce o mai fi, asa și zicea ca opțiunea e valabila până în data de 25 iunie.Astazi am observat ca nu mai mergeau datele mobile asa ca fusei sa încarc telefonul cu 4 euro.N-am primit niciun mesaj cum ca s-a reîncărcat cartela sau ceva de genul.Am vrut sa activez iar opțiunea t4 când am sunat la 1234 sa aflu că nu mai aveam niciun cent în cont.Iar datele mobile după ce am incarcat cartela nu le-am folosit.Ce ar trebui sa fac, sa ma duc sa întreb la aia de la telekom? Voi ce ziceți? Cei 4 euro nu mai sunt și nici datele nu merg.

Scuzați categoria dar m-am gândit ca mai umbla lumea pe aici laughing

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce legatura are intrebarea ta, cu categoria la care ai postat?
Nu ai ideea unde sa o pui?
Alege categoria "CONVERSATII'", dar nu o pune la categoria incorecta, pentru ca iti poate fii streasa de admin sau esti luata la misto de ceilalti useri.

Daca astepti raspuns serios, trateaza problema cu seriozitate, fara sa pui emoticoane cu ras pan la urechi, asa cum ai facut deja.

| Goete a răspuns:

Si ce te face sa crezi ca cei de la dragoste si sex sunt experti in telefonie?