| Mihai19111 a întrebat:

Poate sa ma ajuta cineva cu experienta? Am un telefon Motorola g6 si i-am uitat parola.Se poate sa sparg parola fara sa dau resetare din fabrica?

Răspuns Câştigător
| Bianca1203 a răspuns:

De regulă la orice telefon când îi uiți parola, ca sa poți debloca telefonul se da resetare din fabrica

| Mihai19111 explică (pentru Bianca1203):

Ma gandeam ca poate exista si la Motorola ca la Samsung sa poti sparge pin-ul sau parola de deblocare la telefon.Am incercat cu blocarea parolei si timp de 30 de secunde nu imi da voie sa mai introduc dar nu imi apare nici o alternativa

3 răspunsuri:
| Bianca1203 a răspuns:

Parola de deblocare?

| Mihai19111 explică (pentru Bianca1203):

Da parola de deblocare