| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa schimb o poza din cronologie in poza de profil pe Facebook, dar sa imi ramana like-urile si comentariile? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Summer4ever a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta. Daca iti pui poza noua la profil nu ai niciun like si comentariu. Daca poza a mai fost la profil ramane tot.

3 răspunsuri:
| tlaura a răspuns:

Da,te duci cu mousul la poza de profil si iti apare scris *edit profil picture* da pe el, dupa care dai pe *choose from photo*
Baftă
Adios♥

| tlaura a răspuns:

Ăhm,scuze,am înțeles eu greșit..doar după ce am răspuns mi-am dat seama big grin

| AlexCiobi a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar nu prea ai cum.
Funda?