| Alecsw_Alex_1995 a întrebat:

Pot sa scot mailul de la contul de icloud daca nu este verificat? Am imprumutat telefonul cuiva, si a bagat un mail la care nu mai stie parola. Acum cand intru in iclud, imi apare " cont neverificat " pentru ca trebuie sa il activez prin acel mail. Si nici nu pot sa il scot daca nu stiu parola. Pot sa ii fac ceva?

1 răspuns:
| Stf_Ionut_1997 a răspuns:

Nu poti sa ii m-ai faci nimic ramane blocat happy. Doar daca isi aduce aminte prietenul tau parola de la email ( sau daca stie parola da la id de mes care a facut contul; ii da am uitat parola si o sa te puna sa bagi alta )