| mafiaa a întrebat:

Buna seara prieteni. Mi-a cazut telefonul si nu se mai aprinde, mentionez ca vibreaza o data la vreo 5 secunde dar nu se vede nimic pe ecran, e pur si simplu stins. Care sa fie problema? P.S. telefonul e Samsung galaxy chat b5330. Help, dau funda.

3 răspunsuri:
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Du-l la service, poate s-a lovit la ecran chiar daca e intact nu mai se aprinde. I s-a intamplat unui prieten de-al meu el avea Samsung galaxy s advance

| mafiaa explică (pentru Vlad_Bogdan_1996):

Costa mult sa il repar? ca imi bag... in el, imi iau altu'

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Toate ecranele sunt scumpe pai in cazit tau nu cred ca iti trebuie ecran nou daca il ai in garantie ii spui ca nu ti se mai aprinde nu ii spui ca tia scapat si til repara gratis daca nu mai ai garantie cred ca costa 100 de lei cam asa